Turgutlu CNC Kesim Kutu Harf,

Kurumsal logonuz veya istenilen yazı şeklinde ve büyüklüğünde üretimi yapılabilir. Her türlü hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Görselliği bakımından oldukça estetik bir yapıya sahip ışıklı ve ışıksız olarak üretime elverişli tabela dizayn ürünüdür. Paslanmaz, Pleksi ve Alüminyum olmak üzere 3 ayrı materyalden üretimi mümkündür. Bu 3 ayrı materyalin kendine özgü üretim şekilleri bulunmaktadır.

Turgutlu Derman Reklam CNC Kesim Kutu Harf

Pleksi, paslanmaz çelik, alüminyum, dekota (foreks) mdf,strafor,köpük malzemeleri ile yapılan kutu harf, tabela çeşitleridir.

Kutu harf yukarıda saydığımız tüm malzemelerden yapılabilir ama hiç birinde krom görüntüsü olmaz. Krom daha dayanıklı ve temizlemesi kolaydır.

Lazer ile kesilen krom harfler istediğiniz her türlü yazı fontuna uygun şekilde imal edilir. Kutu harfler paslanmaz krom ön yüzünün ince kesilip araya pleksi konması ile ışıklı file harf seçeneğide mevcuttur ve içten led ışık ile aydınlatılan kutu file harfler hoş bir görüntü oluşturur.

Alüminyum kutu harf hem zarif, hem estetik ve görüntü olarak insanların ilgi ile gözlemlediği günümüz reklamcılığın önde giden kutu harf örneklerinden birisidir.